Learn more

Marka Hakkında Bilgi

Outdoor giyim, ayakkabı ve ekipmanları alanında Avrupa’nın önde gelen markası Jack Wolfskin, Almanya’da uzman sporlar perakende piyasasının en büyük tedarikçisidir. Jack Wolfskin ürünleri yüksek seviyede işlevsellik, kullanım kolaylığı ve teknolojik yeniliğe sahiptirler.
Jack Wolfskin son yıllarda sayısız malzeme ve ürün inovasyonunu başarıyla piyasaya sunmuş olup giyim, sırt çantası ve çadır gibi birçok alanda sayısız patenti elinde bulundurmaktadır.

Size en yakın Jack Wolfskin Mağazası veya Yetkili Bayii Bulun

Adam dik, karla kaplı dağın yamacına tırmanıyor

Dağcilik

Birçok kişi dağcılığı outdoor sporlarının ana dalı olarak görür. Engebeli yüksek dağ zemini ve buzullar arasında yürürken zorluklarla baş edebilmeniz için giyiminiz de hatasız biçimde tasarlanmış olmalıdır. Dağ koşullarında en düşük ağırlıkta olacak şekilde dayanıklılık, mükemmel havalandırma özelliği, eşsiz hareket özgürlüğü ve hava şartlarına karşı tam korunma yüksek öncelikli niteliklerdir.

Etkileyici dağ manzarası önünde bir patikada iki kişi

Trekking

Jack Wolfskin için “trekking” medeniyetten uzakta, her defasında günler veya haftalar süren, gerekli olan her şeyin sırt çantasında taşındığı uzun mesafeli yürüyüş faaliyetleri olarak tanımlanmaktadır. Bu, aynı zamanda her türlü hava koşulunda açık havada bulunmak anlamına da gelmektedir. Yürüyüş giysilerimizin ve malzemelerimizin öncelikli odak noktası bu bağlamda hava koşullarına karşı tam koruma ve uzun süreli dayanıklılık sağlamaları, başka bir deyişle tamamen sağlam olmalarıdır.

Doğa yürüyüşü yapan kadın

Hiking

“Gezme” kısa gün içi yürüyüşlerinden bir günü aşkın uzun mesafeli patika yürüyüşlerine, hafif yürüyüşlerden zorlu patika yollarına kadar son derece geniş kapsamda faaliyet alanlarını içermektedir. Bununla bağlantılı olarak gezme grubunda yer alan ürünlerimiz geniş bir yelpazeye sahiptir. Daha zor aktiviteler için korunaklı sportif ceketlerin yanı sıra gizli işlev nitelikleri olan daha gelişmiş montlar da bulunmaktadır.

Sarp kayalık önünde aktif hareket eden kadın

Aktif doğa sporları

Aktif doğa sporları kavramı çok güçlü, hızlı ve hafif olmayı gerektiren, dayanıklılığın ön plana çıktığı yol koşuları, yürüyüşler, dağ bisikleti, dağ koşuları ve hızlı yürüyüşler gibi spor faaliyetlerini içermektedir. Bu “her koşula uygun” ürünler mümkün olan en hafif şekilde sadelik ve özenle detaylandırılmış, mükemmel hava alma özelliğine sahip ve son derece rahat hareket imkanı sağlayacak biçimde tasarlanmışlardır.

Üç çocuk koşuyor

Aile

Aile grubuna ait ürünlerimiz yetişkinlerin çocuklarıyla birlikte açık havada keşif düşüncesine dayanmaktadır. Çocuklara ait ürünlerimiz asla yetişkinler için olan modellerin “küçültülmüş” versiyonları değildir ancak kumaş ve özellikleri daha genç outdoor kaşiflerinin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde özenle tasarlanır ve seçilir.

Iletişim:
Distributor: OLGAR ŞİRKETLER GRUBU
Adres: Ulus Mah. Öztopuz Cad. No:30 Ulus, Beşiktaş İSTANBUL
jack.wolfskin@olgar.com.tr
https://www.olgar.com.tr